Rozwiązania ESET dla biznesu

Nowe i wszechstronne rozwiązanie zabezpieczające ESET Internet Security, zapewnia solidną ochronę podczas codziennego korzystania z Internetu.


Legendarna ochrona NOD32 Antivirus
Chroni przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, tj.: wirusami, zagrożeniami szyfrującymi ransomware, robakami i programami szpiegującymi.
Bezpieczne zakupy i przelewy w Internecie
Zabezpiecza przed nieautoryzowanym dostępem do komputera i Twoich danych. Specjalnie zabezpieczona przeglądarka chroni podczas realizowania przelewów online i korzystania z e-portfeli.
Ochrona sieci 
Zabezpiecz swój router i sprawdzaj bezpieczeństwo podłączonych do niego urządzeń. Zabezpiecz się przed niepowołanym dostępem do Twojej kamery internetowej.
110 mln+ użytkowników na całym świecie4 mln+ użytkowników w Polsce30+ lat doświadczenia
Wielokrotnie nagradzana ochrona
Niezależne ośrodki badawcze, sprawdzające skuteczność antywirusów, plasują firmę ESET wśród najlepszych w branży. Produkty ESET zdobyły m.in. rekordową liczbę nagród VB100.
Najnowsze technologie
Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, czy oparty na chmurze system reputacji, to tylko niektóre z najnowszych na rynku technologii wykrywania zagrożeń, które znajdziesz w programach ESET.
Wyprodukowane w Unii, rozwijane w Polsce
O wysoką skuteczność programów ESET dbają eksperci z centrali firmy ESET w Bratysławie oraz specjaliści z biura badawczo-rozwojowego ESET w Krakowie (jednego z trzynastu tego typuO wysoką skuteczność programów ESET dbają eksperci z centrali firmy ESET w Bratysławie oraz specjaliści z biura badawczo-rozwojowego ESET w Krakowie (jednego z trzynastu tego typu ośrodków na świecie).

 


Skuteczna ochrona przed zagrożeniami

Korzystaj z komputera i Internetu bez obaw o infekcje. Zaufaj technologii, z której korzysta na co dzień ponad 110 milionów użytkowników na całym świecie, w tym ponad 4 miliony Polaków. ESET Internet Security eliminuje wirusy, rootkity, robaki internetowe, programy szpiegujące i inne zagrożenia. Dodatkowo blokada programów typu exploit, ochroni Cię przed zagrożeniami, potrafiącymi oszukać skanery tradycyjnych programów antywirusowych, a zabezpieczenie antyphishingowe zapewni bezpieczeństwo Twoich najcenniejszych informacji takich jak login i hasło przed próbami wyłudzenia.

Antywirus i AntyspywareZapewnia proaktywną ochronę przed wszelkiego typu zagrożeniami, tymi znanymi, jak również nowymi, dotąd nierozpoznanymi. Powstrzymuje rozprzestrzenianie się infekcji na komputery innych użytkowników.
Blokada programów typu exploitBlokuje ataki, które skutecznie unikają wykrycia przez tradycyjne aplikacje antywirusowe. Eliminuje zagrożenia, blokujące komputer i wyłudzające okup. Chroni przed atakami, wykorzystującymi luki w m.in. przeglądarkach internetowych, czytnikach PDF oraz oprogramowaniu Java.
Zaawansowany skaner pamięciRozbudowuje dotychczasową ochronę antywirusową o skuteczne zabezpieczenie przed skomplikowanymi zagrożeniami, wielokrotnie spakowanymi lub zaszyfrowanymi.
Skanowanie z wykorzystaniem chmuryPrzyśpiesza skanowanie komputera w poszukiwaniu wirusów, dzięki wykorzystaniu białych list bezpiecznych plików. Listy te powstają w oparciu o system reputacyjny ESET Live Grid oparty na chmurze, budowany dzięki informacjom, dostarczanym przez użytkowników produktów ESET. Umożliwia natychmiastowe reagowanie i ochronę przed najnowszymi zagrożeniami.
Skanowanie podczas pobierania plikówSkraca czas skanowania, dzięki realizacji tego procesu już podczas pobierania konkretnych typów plików z sieci.
Skanowanie podczas bezczynnościPrzesuwa czas rozpoczęcia dokładnego skanowania komputera na moment, w którym użytkownik nie korzysta z maszyny. Wykrywa uśpione i ukryte na dysku zagrożenia, zanim zostaną one przez przypadek aktywowane.
System zapobiegania włamaniom (HIPS)Pozwala skutecznie kontrolować działanie poszczególnych aplikacji i chroni najważniejsze elementy systemu. Umożliwia ustalenie restrykcyjnych reguł dla rejestru systemu, aktywnych procesów oraz aplikacji, w celu precyzyjnej konfiguracji poziomu zapewnianej ochrony.
Ochrona przed atakami skryptowymiWykrywa ataki realizowane przez złośliwe skrypty, które próbują wykorzystać Windows PowerShell – narzędzie, dzięki któremu możliwe jest m.in. zarzadzanie systemem Windows. Wykrywa również złośliwe
Skaner UEFIChroni przed zagrożeniami, które aktywują się jeszcze przed uruchomieniem systemu Windows i które potrafią przetrwać nawet ponowną instalację systemu operacyjnego.
Wyjątkowa lekkośćUtrzymuje wysoką wydajność chronionego komputera i wydłuża czas działania jego podzespołów. Działa niezauważalnie nawet na komputerach ze starszymi systemami operacyjnymi. Dzięki wyjątkowo lekkim aktualizacjom silnika detekcji zachowuje przepustowość łącza internetowego.
Tryb gierESET Internet Security automatycznie przełącza się w tryb dyskretny, w chwili, gdy uruchomisz dowolną aplikację, działającą w trybie pełnoekranowym. Wyłącza wyświetlanie wyskakujących okien, monitów
systemu oraz informacji o aktualizacjach, by zachować pełną wydajność maszyny i nie przeszkadzać Ci w rozrywce lub w pracy.
Ochrona przed ransomwareBlokuje zagrożenia typu ransomware, które szyfrują prywatne dane, a następnie żądają okupu za ich odblokowanie.
Ochrona kamery internetowejMonitoruje wszystkie procesy i aplikacje uruchomione na komputerze, sprawdzając, które z nich próbują uzyskać dostęp do Twojej kamery internetowej. Program ostrzeże Cię, gdy ktoś niepowołany będzie próbował uzyskać dostęp do Twojej kamery i zablokuje każdą taką próbę.
Monitor sieciPozwala sprawdzić, czy domowy router jest podatny na ataki, m.in. czy dostęp do routera jest zabezpieczony odpowiednio silnym hasłem oraz czy urządzenie posiada aktualne oprogramowanie (tzw. firmware). Narzędzie udostępnia również listę urządzeń podłączonych do domowej sieci Wi-Fi (komputery, smartfony, urządzenia Internetu Rzeczy itd.). Dodatkowo pozwala przeskanować każde podłączone urządzenie w poszukiwaniu luk i podać wskazówki, jak rozwiązać wykryte problemy.
FirewallZapewnia ochronę przed atakami z sieci, blokując niepowołanym osobom dostęp do Twojego komputera i zgromadzonych na jego dysku cennych danych.
Ochrona przed lukami w protokołach sieciowychRozbudowuje skuteczność firewalla, zapewniając ochronę przed atakami, które wykorzystują luki w popularnych protokołach sieciowych.
Ochrona bankowości internetowej Automatycznie chroni podczas korzystania z bankowości internetowej i zwiększa bezpieczeństwo podczas dokonywania płatności online. Szyfruje komunikację pomiędzy klawiaturą a przeglądarką, by transakcje online były bardziej bezpieczne. Chroni przed keyloggerami.
Ochrona przed botnetamiZabezpiecza przed zagrożeniami, które bez wiedzy i zgody użytkownika przyłączają komputer do tzw. sieci botnet – sieci komputerów, które wykonują polecenia cyberprzestępcy m.in. masowo wysyłają spam lub atakują serwery banków.
AntyphishingChroni Twoje najcenniejsze dane, w tym dane kart kredytowych oraz loginy i hasła do kont bankowych, przed próbami wyłudzenia, realizowanymi za pośrednictwem pułapek phishingowych (stron www, podszywających się pod oryginalne serwisy internetowe banków).
Kontrola dostępu do urządzeńAutomatycznie skanuje wszystkie nośniki wymienne i zapobiega próbom kopiowania Twoich prywatnych danych. Umożliwia zablokowanie korzystania z nośników CD, DVD, USB oraz zewnętrznych dysków twardych.
AntyspamChroni Twoją skrzynkę przed niechcianą korespondencją mailową.
Anti-Theft: zlokalizuj swój zgubiony lub skradziony laptopZabezpiecz swój komputer na wypadek kradzieży lub zgubienia – utwórz konto w serwisie my.eset.com i lokalizuj utracone urządzenie na mapie. Dokumentuj aktywność „znalazcy” i zachęć go stosowną wiadomością do zwrotu Twojej własności. Zwiększaj szanse odzyskania sprzętu w przypadku jego utracenia.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com